قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری

رکورد جدید ذوب آهن در تولید ، فروش و صادرات / اعلام بزرگترین مشکل

مدیرعامل ذوب آهن از ثبت رکورد در تولید، فروش و صادرات طی سال گذشته، بزرگترین مشکل این شرکت و لزوم حمایت دولت برای تامین سنگ آهن خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، منصور یزدی زاده گفت: با وجود آنکه در سال گذشته با مشکلات بسیاری مواجه بودیم در بخش تولید با 5 درصد افزایش نسبت به سال 97 به 2.5 میلیون تن تولید چدن رسیدیم که منجر به ثبت رکورد جدیدی در تولید سالانه این شرکت با دوکوره بلند شد و در تاریخ ذوب آهن نیز دومین رکورد تولید سالانه محسوب می شود .


وی افزود: در بخش فروش نیز به لحاظ درآمد و تناژ رکورد زدیم و با 1.2 میلیون تن صادرات در این بخش و به لحاظ درآمدزایی رکورد جدیدی ثبت شد که جزئیات آن پس از افشا در سامانه کدال ، قابل انتشار خواهد بود . بزرگترین مشکل این است که میزان سهم شناور “ذوب” بسیار بالا است و متاسفانه نوسان گیران در این بازار جولان می دهند . البته تا آنجا که موفق به اخذ موافقت هیات مدیره شدیم ، بازارگردانی کردیم و آنچه در توان بود انجام دادیم .


یزدی زاده تصریح کرد: این مجتمع عظیم صنعتی توانایی ، ابزار و ظرفیت لازم برای جهش تولید را دارد . محقق شدن این مهم نیازمند آن است که دولت به اندازه سهم از این شرکت حمایت کند و مواد اولیه به ویژه سنگ آهن را تامین کند.


انتهای پیام


[منبع خبر]

مطلب پیشنهادی

کسب سود ۱۱ هزار میلیاردی “فارس” از واگذاری های خود

2067, (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5) Loading… شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *