قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی از ایران فرار کرد / شائبه هماهنگی

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی که در پرونده ۶.۶ میلیارد‌ یورویی پتروشیمی و کاتالیست‌های تقلبی متهم بود به خارج کشور و احتمالا” امارات فراری شد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، روزنامه شرق در گزارشی اعلام کرد مهدی شریفی‌ نیک‌ نفس مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی از کشور متواری و به امارات فررار کرده است .


وی یکی از مهره‌های اصلی در هر دو پرونده پتروشیمی گیت (رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر) شناخته می‌شود و بار‌ها از سوی دادگاه برای توضیحات احضار شده و درست زمانی که برای آخرین‌بار دادگاه به داده‌های جدیدی دست یافته بود از کشور خارج می‌شود.


کارشناس پرونده از فرار وی مطلع بوده و این فرار با هماهنگی‌های برخی مدیران شرکت‌های مرتبط انجام شده است.


طبق مستندات، شریفی‌نیک‌نفس در پرونده شش‌ میلیارد‌ و ۶۵۶ میلیون یورویی پتروشیمی و کاتالیست‌های تقلبی نقش داشته و به همین دلیل از کشور متواری شده است.


در پرونده پتروشیمی نام ۱۴ متهم به چشم می‌خورد که برای آن‌ها کیفرخواست صادر شده و بر اساس این کیفرخواست، اتهام این افراد مشارکت و معاونت در اخلال کلان اقتصادی در حوزه پتروشیمی است.


شریفی نیک‌نفس تیر ۹۳ به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی منصوب شده بود و وزارت ورزش و جوانان هم ۱۳ بهمن از انتصاب وی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره استقلال خبر داده بود اما سپس این انتصاب را تکذیب کرد.


انتهای پیام


[منبع خبر]

مطلب پیشنهادی

توضیحات و آمار بانک مرکزی درباره حجم و رشد نقدینگی و دلایل افزایش

بانک مرکزی ضمن تحلیل روند رشد و حجم نقدینگی طی سالیان مختلف ، توضیحاتی ارائه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *