قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری

«دشیمی» به هر سهم ۷۰۶ ریال اختصاص داد

2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)

Loading…

شرکت شیمی دارویی داروپخش در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۰۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۹۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۴۲ درصدی برخوردار است. «دشیمی» به هر سهم ۷۰۶ ریال اختصاص داد

به گزارش رادیو سهام، شرکت شیمی دارویی داروپخش با سرمایه ۲۵۵ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت شیمی دارویی داروپخش در دوره یاد شده، مبلغ ۱۸۰ میلیارد ۲۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۰۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۴۲ درصدی برخوردار است.

شرکت شیمی دارویی داروپخش افزایش ۴۴ درصدی در فروش را از جمله دلایل افزایش سود هر سهم نسبت به دوره مشابه در سال گذشته اعلام کرده است.

“دشیمی” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۲۶ میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۹۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تصمیم به افزایش سرمایه 15 هزار میلیاردی داشتیم اما سازمان نپذیرفت

مدیرعامل هلدینگ فارس از تصمیم این مجموعه در خصوصو افزایش سرمایه از محل سود انباشته به میزان ۱۴۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.


[منبع خبر]

مطلب پیشنهادی

تزریق سرمایه های خارجی در بورس به دلیل جذابیت ماه های اخیر

معاون اقتصادی وزیر خارجه ایران از برنامه هایی برای تزریق سرمایه های خارجی در بورس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *